Gminne Przedszkole w Bieczu

Wydarzenia

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Kotek Mruczek"

23 stycznia 2023 r.  w grupie IV zakończył się konkurs pt: Kotek Mruczek ". Komisja w składzie Pani Dyrektor Dorota Kwiatkowska wraz z Panią Ewą Wierzbicką po dokładnym obejrzeniu wszystkich kotów wybrały 1, 2 i 3 miejsca. Zostały wręczone nagrody - książki oraz słodkie niespodzianki dla Dzieci, było dużo radości i zadowolenia. Dzieci na koniec powiedziały; Warto było robić kotki...????

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Galeria zdjęć 

Jasełka

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu gościliśmy podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Biecza. Grupa IV przedstawiła dla przybyłych gości „Jasełka". Pięknie dzieci wystąpiły i kolędowały. Na koniec występów dzieci dostały słodycze i owoce od wychowanków Terapii Zajęciowej.

Galeria zdjęć

 

 

 

 

Bal karnawałowy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci „Bal karnawałowy”. W tym dniu przenieśliśmy się do krainy bajek. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek- wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana itd., nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci.

Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia

Galeria zdjęć

Akcja charytatywna ,,Skarpeta dla bezdomnego"

Pani Natalia Michalec oraz Pani Agata Szpak zorganizowały  akcję ,,Skarpeta dla bezdomnego".  Panie serdecznie dziękują do rodzicom i dzieciom, którzy zechcieli wsiąść udział w akcji.  Zebrane produkty zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych br. Alberta w Jaśle. Radość i podziękowania były ogromne! Dobro Wraca...??????

Galeria zdjęć

Dzień Górnika

4 grudnia obchodzimy Dzień Górnika potocznie zwany Barbórką. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę w kopalni, zaprosiliśmy do przedszkola górnika. Nasz gość, ubrany w mundur galowy, opowiedział dzieciom o maszynach górniczych, o codziennej pracy oraz o roboczym i galowym stroju górnika. Poznaliśmy także rodzaje węgla i sposób ich wydobycia. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy do nas za rok.

Galeria  zdjęć 

Andrzejki

Abrakadabra, czary mary, hokus pokus....

W Andrzejki przedszkolaki dowiedziały się m.in. kto bedzie lekarzem, muzykiem oraz co czeka je w najbliższych dniach. Dużo tańca, czarodziejskie zadania, śmiech i zabawa:)

Czy wróżby się spełnią- czas pokaże ..

 

Galeria zdjęć