Dzień Dziecka w grupie II

miesiąc temu

Miesiąc czerwiec rozpoczyna się Wielkim Świętem Dzieci z tego też powodu dla naszych podopiecznych zostały przygotowane liczne atrakcje. Zaraz pierwszego dnia tygodnia, w którym wypadał Dzień Dziecka dzieci z grupy II wraz z paniami wybrały się na piknik. Zabrały ze sobą drobne przekąski i napoje. Pośród wielu atrakcji i zabaw miało miejsce nietypowe spotkanie z buldogiem francuskim Edkiem i jego Panem. Dzięki uprzejmości właściciela dzieci miały okazje obserwować psa podczas zabaw w wodzie, a chętni mogli go nawet pogłaskać. Okazało się, że Edek, to bardzo przyjazny piesek.

W kolejny dzień tygodnia dzieci już w ogrodzie przedszkolnym zajadały się przygotowanymi kiełbaskami z grilla i innymi przekąskami. Wspólnie bawiły się w różnego rodzaju gry i zabawy na wolnym powietrzu.

Uwieńczeniem całych uroczystości było wyjście na zaproszenie do mamy dziewczynki z naszej grupy, która jest nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym. Dzieci znalazły się w klasopracowni chemii, gdzie mogły obserwować i uczestniczyć w prowadzonych zajęciach. Z ogromnym zainteresowaniem obserwowały przeprowadzane doświadczenia, które wydawały się „czarami”. Same też wykonały jedno z nich zgodnie z instruktarzem, dzięki czemu, każde wykonało własną tęczę. Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu własnym i dzieci za tyle wspaniałych przeżyć i doznań. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się to powtórzyć. Dziękujemy!

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i w budynku