Wizyta św. Mikołaja

11 miesięcy temu

Na spotkanie ze Św. Mikołajem dzieci czekają przez cały rok. I oto zanim jeszcze nadszedł ten dzień i  w dniu 4-tego grudnia pojawił się On – Św. Mikołaj. Sytuacja była niespodziewana i wprawiła przedszkolaków w ogromne zakłopotanie. Były zaskoczone tą wizyta ale i zachwycone. Słuchały opowiadań gościa, pytały o różne interesujące je sprawy. Na pożegnanie Św. Mikołaj wszystkich obdarował słodkimi upominkami i obiecał, że już nie długo znów się wybierze w gościnę do naszej grupy.

Dzisiaj w dniu 6 – tego grudnia kolejny raz do grupy II przyszedł Św. Mikołaj. Wszystkie dzieci już od rana były odświętnie ubrane i przygotowane na spotkanie z tak długo oczekiwanym gościem. Na specjalnym stoliku postawiły talerzyk z ciasteczkami i kubek mleka, jako poczęstunek dla Św. Mikołaja. A gdy już pojawił się w sali, to wszystkie zaśpiewały przygotowaną na Jego powitanie piosenkę. Całe spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Każde dziecko zostało obdarowane przez Św. Mikołaja prezentem, i miało okazje zrobić sobie z nim zdjęcie. Pożegnanie nie było już tak radosne, ale wszyscy wiedzą, że inne dzieci w tym szczególnym dniu też czekają na taką wizytę więc nastąpił czas podziękowań i obietnica kolejnego spotkania znów za rok.