Gminne Przedszkole w Bieczu

Archiwum

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 


SZANOWNI PAŃSTWO,
 

 

      W związku z pojawieniem się w Bieczu ogniska koronowirusa, w obawie o bezpieczeństwo dzieci, prosimy Rodziców mających taką możliwość o pozostawienie dziecka w domu, aby zapobiec możliwości zarażenia i przenoszenia wirusa.

 

Dyrektor Przedszkola

Dorota Kwiatkowska

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Pod skrzydłami poezji
29 października kilku wychowanków z grupy integracyjnej wzieło udział w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Pod skrzydłami poezji", zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszynie. Mali artyści, pod kierunkiem pani Ewy Papciak, przygotowali przedstawienie ,,Chory kotek". Występ został uhonorowany I miejscem, więc teraz czekamy na propozycję angażu z Teatru Narodowego. 
 
 
 
 
 Minione wakacje i wrzesień 2015 przebiegały w Gminnym Przedszkolu w Bieczu bardzo pracowicie i to nie tylko za sprawą pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczycieli. W tym czasie zostały gruntownie odnowione parkiety we wszystkich salach przedszkola, odmalowano dach na całym budynku oraz zakupiono kolorowe dywany do sal zabaw. Dzięki temu znacząco została podniesiona estetyka wnętrz i wyglądu budynku placówki.