Strona głowna  /  STYCZEŃ 2017
STYCZEŃ 2017

Wizyta duszpasterska w przedszkolu

Spotkanie z muzyką

Spotkanie z muzyką, to ciekawe przeżycie dla dzieci. Dzięki uprzejmości starszego kolegi Pawła Reczka, który od kilku lat uczy się gry na akordeonie guzikowym dzieci naszego przedszkola mogły posłuchać kolęd granych na żywo, a nawet wspólnie kolędować. Bardzo serdecznie dziękujemy za taką możliwość i liczymy na kolejne spotkania.

Wycieczka do Muzeum w Bieczu

Muzeum w Bieczu, to skarbnica wiedzy nie tylko o naszej przeszłości, ale pokazująca, jak przez współczesne technologie można przenieść się w odległe czasy. Dzieci odwiedzając muzeum mogą w kolejnych spotkaniach poszerzać swoją wiedzę, a równocześnie uczyć się jak korzystać z dobrodziejstw dziedzictwa narodowego poznając życie swoich przodków i porównując z obecną rzeczywistością. Na pewno jeszcze wiele razy odwiedzimy przy różnych okazjach nasze muzeum, które za każdym razem odkrywa przed nami nowe tajemnice. Dziś mieliśmy okazję poznać pracę dawnej apteki i porównać ją ze współczesną.

Dzień Dziadka i Babci

Dzień Babci i Dziadzia, to święto, do którego dzieci przygotowują się od wielu dni. Nasze przedszkolaki w tym roku gorąco witały sowich Dziadków, przedstawieniami, tańcami i piosenkami. A goście z zainteresowaniem i ogromną radością oklaskiwali swoich wnuków, ściskając ich i obdarowując gorącymi całuskami. Dla wszystkich był przygotowany słodki poczęstunek. Serdecznościom nie było końca. Podsumowaniem spotkań z babciami i dziadziami była wspólna zabawa: tańce, śpiewanie piosenek przy, które za młodych lat bawili się dziadkowie gdy byli tacy mali, jak Ich wnuki dzisiaj. Były konkursy i zabawy integracyjne. Przy miłej zabawie czas minął bardzo szybko. Z nadzieja oczekujemy spotkania za rok.

Galeria zdjęć ,,Dzień Dziadka i Babci w grupie V i VI"

Galeria zdjęć ,,Dzień Dziadka i Babci w grupie I, II i III"

Kulig - grupy V

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-16