Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!
Aktualności

Do pożegnania zimy i uroczystego powitania wiosny dzieci wraz z panią przygotowywały się już od dłuższego czasu a na finał wykonały piękną kukłę Marzannę. W pierwszy dzień wiosny aby powitać jej nadejście mimo nadal panującej zimy, leżącego śniegu, trzymającego mrozu dzieci z I grupy zaprosiły swoich kolegów z innych grup i uroczyście paląc kukłę Marzanny, śpiewając piosenki i wykrzykując radosne hasła witały jej nadejście. Mimo tak wielu trudności związanych ze złą pogodą nastroje były pełne radości i nadziei, że prawdziwie wiosenna pogoda na pewno będzie, bo przecież wiosna już jest. Ta miła tradycja sprawiła dzieciom dużo radości i dała nadzieję na ciepłe dni.

data dodania: 2018-05-15 21:01:29

Szóstego grudnia nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”.

data dodania: 2018-01-09 10:49:02

Zbliżają  się Swięta Bożego Narodzenia, dlatego przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem  ubierają  choinkę... gdy nasze wspólne drzewko  już ubrane wszyscy wiedzą, że święta są tuż, tuż…

data dodania: 2017-12-15 13:15:40

Zdjęcie użytkownika Gminne Przedszkole w Bieczu.

8 września nasze przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018, inaugurując go poprzez udział we mszy świętej w Kościele Ojców Franciszkanów w Bieczu.

data dodania: 2017-10-04 20:17:26

„Ptasia stołówka” – przedszkolaki z grupy II w tych trudnych dla wszystkich dniach ze względu na śnieg i srogi mróz pamiętają o naszych skrzydlatych przyjaciołach. Obok przedszkola za oknem swojej sali dzieci założyły „Ptasią stołówkę”.

Miło pomagać słabszym i potrzebującym naszej pomocy, miło też obserwować przez okno gromadzące się przy karmniku ptaki. Mamy nadzieję, że wiosną odwdzięczą się nam pięknym śpiewem i nie tylko.

data dodania: 2017-02-22 21:31:37

Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas gdy mamy okazję do wielu spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół. W naszym przedszkolu też odbyło się wigilijne spotkanie: dzieci, kadry przedszkola i zaproszonych gości.

Po oglądnięciu przedstawienia jasełkowego przygotowanego przez dzieci z grupy V, wszyscy uczestnicy składali sobie świąteczne życzenia, śpiewali kolędy, a nawet słuchali koncertu na organach wykonanego przez kolegę Karola Augustyna z grupy V. Rozstrzygnięty został również coroczny konkurs na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy dla dziecka i rodzica, z którego wykonane stroiki zostały przekazane przez członków Caritas Parafii Św. Anny w Bieczu osobom starszym i samotnym. Zwieńczeniem całego spotkania był udział dzieci i gości w tradycyjnym obiedzie wigilijnym.

data dodania: 2017-02-22 21:06:22

Jesień w pełni, a miła i sprzyjająca pogoda pozwala na liczne spacery i zabawy na wolnym powietrzu. Wychowankowie wraz ze swoimi paniami wykorzystuje jesienne skarby do licznych zabaw zarówno w plenerze jak i w przedszkolu. Cieszmy się, bo taka pogoda i jesienny nastrój szybko przeminie, a szaruga jesienna nie będzie sprzyjać wędrówkom i zabawom.

Galeria zdjęć ,,Jesienne zabawy"

data dodania: 2016-11-25 20:25:24