Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia.

,,Puk, puk, puk ...w okienko!
- Wyjdźcie dzieci prędko.
Idzie już wiosenka
i słoneczko świeci.
Z baziami gałązkę
w ręku ma wierzbową.
I za pasem wiązkę
przylaszczek liliowych".

Galeria  zdjęć

data dodania: 2019-04-15 21:10:38

,,Czapki! Maski! Chodźcie z nami!

Karnawał zaprasza nas!

Pewnie dziś tu zobaczymy

Przebrany cały las!"

Galeria  zdjęć

data dodania: 2019-03-18 14:48:54

6 grudnia w przedszkolu należy do św. Mikołaja. Dzieci w napięciu czekają na tę wizytę od samego rana. W tym roku św. Mikołaj pojawił się w asyście aniołów, diabłów, reniferów i orkiestry. Przyniósł dzieciom mnóstwo prezentów i radosnych przeżyć.

Dyrekcja i nauczyciele przedszkola serdecznie dziękują Uczniom Liceum Ogólnokształcącego im Stanisława Wyspiańskiego        w Bieczu i ich Opiekunom za przygotowanie orszaku św. Mikołaja.

data dodania: 2018-12-17 20:08:57

Wizyta iluzjonisty sprawiła dzieciom dużą radość. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały wszystkie "sztuczki". Może kiedyś ktoś z nich też będzie zachwycał widzów występami iluzjonistycznymi ?

data dodania: 2018-12-17 20:07:28

Przedszkole to czas zabawy, nabywania nowych wiadomości i umiejętności, ale też czas poznawania tradycji i zwyczajów ludowych. Do tych ostatnich należą wróżby andrzejkowe.

data dodania: 2018-12-17 20:06:35

"Kto Ty jesteś?

Polak mały"

Przedszkole czynnie włączyło się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia poprzez liczne zajęcia z zakresu wychowania patriotycznego, poznając swoja tożsamość narodową. Uwieńczeniem działań w poszczególnych grupach była wspólna akademia z okazji Dnia Niepodległości.

data dodania: 2018-12-17 20:04:59

Teatr Eden to teatr przygotowujący przedstawienia z tzw. przesłaniem. Przedstawienie "Najpiękniejszy prezent" zwróciło uwagę widzów dorosłych i dzieci na wartości tkwiące w rodzinie: zabawki nie zastąpią bycia z mama i tatą.

data dodania: 2018-12-17 20:02:39

Grupa VI podczas jesiennych spacerów chętnie zatrzymuje się w parku. Każdy przedszkolak znajdzie tu dla siebie ciekawe zajęcie: zabawy i gry ruchowe, obserwacje kolorowych liści, drzew, ptaków, owadów.

data dodania: 2018-11-07 20:23:34