Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia.
Wydarzenia

6 grudnia w przedszkolu należy do św. Mikołaja. Dzieci w napięciu czekają na tę wizytę od samego rana. W tym roku św. Mikołaj pojawił się w asyście aniołów, diabłów, reniferów i orkiestry. Przyniósł dzieciom mnóstwo prezentów i radosnych przeżyć.

Dyrekcja i nauczyciele przedszkola serdecznie dziękują Uczniom Liceum Ogólnokształcącego im Stanisława Wyspiańskiego        w Bieczu i ich Opiekunom za przygotowanie orszaku św. Mikołaja.

data dodania: 2018-12-17 20:08:57

Wizyta iluzjonisty sprawiła dzieciom dużą radość. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały wszystkie "sztuczki". Może kiedyś ktoś z nich też będzie zachwycał widzów występami iluzjonistycznymi ?

data dodania: 2018-12-17 20:07:28

Przedszkole to czas zabawy, nabywania nowych wiadomości i umiejętności, ale też czas poznawania tradycji i zwyczajów ludowych. Do tych ostatnich należą wróżby andrzejkowe.

data dodania: 2018-12-17 20:06:35

"Kto Ty jesteś?

Polak mały"

Przedszkole czynnie włączyło się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia poprzez liczne zajęcia z zakresu wychowania patriotycznego, poznając swoja tożsamość narodową. Uwieńczeniem działań w poszczególnych grupach była wspólna akademia z okazji Dnia Niepodległości.

data dodania: 2018-12-17 20:04:59

Teatr Eden to teatr przygotowujący przedstawienia z tzw. przesłaniem. Przedstawienie "Najpiękniejszy prezent" zwróciło uwagę widzów dorosłych i dzieci na wartości tkwiące w rodzinie: zabawki nie zastąpią bycia z mama i tatą.

data dodania: 2018-12-17 20:02:39

Grupa VI podczas jesiennych spacerów chętnie zatrzymuje się w parku. Każdy przedszkolak znajdzie tu dla siebie ciekawe zajęcie: zabawy i gry ruchowe, obserwacje kolorowych liści, drzew, ptaków, owadów.

data dodania: 2018-11-07 20:23:34

Wszystkie grupy przedszkolne w październiku 2018r. zostały zaproszone do Miejskiej Biblioteki na tzw. lekcje biblioteczne. Dzieci słuchały wybranego utworu literackiego czytanego przez Panią Bibliotekarkę, rozmawiały na temat jego treści, a następnie wykonywały prace plastyczne inspirowane wysłuchanym utworem literackim. Przedszkolaki zwiedziły też bibliotekę i poznały ogólne zasady korzystania z jej zbiorów. Przypomniały sobie również zasady korzystania z książki, aby mogła służyć innym przez długie lata.

data dodania: 2018-11-07 20:15:18

Grupa VI gościła w gabinecie stomatologicznym. Dzieci miały okazję  zobaczyć  wyposażenie gabinetu. Przedszkolaki mogły usiąść na fotelu dentystycznym. Miejmy nadzieję, iż od tej pory dzieci odważniej będą chodzić na wizyty u dentysty.

data dodania: 2018-11-05 21:13:46

data dodania: 2018-11-05 21:13:45