Strona głowna  /  Wydarzenia

,,Pada śnieg, pada śnieg, wszędzie jest już biało.
                         Cały dzień, cały dzień, dzisiaj tak padało.
                         Hu, hu, ha, hu, hu, ha, Biała Zima nie jest zła''.

data dodania: 2021-02-13 10:43:35

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego.

Galeria zdjęć Grupa V

Galeria zdjęć Grupa II

Galeria zdjęć Grupa I

data dodania: 2021-02-13 10:26:17

Ubrały w swojej Sali piękną choinkę pełną bombek i własnoręcznie wykonanym łańcuchem. Pod choinką umieściły bożonarodzeniową szopkę, którą wykonały z przygotowanych elementów. A na zakończenie przygotowań odbyło się wspólne kolędowanie, składanie sobie życzeń i łamanie się opłatkiem oraz ucztowanie przy wigilijnym stole w czasie, którego dzieci częstowały się tradycyjnymi potrawami: barszczem z uszkami, rybą , ziemniaczkami i kapustą, kompotem. W tym dniu wszystkie grupy  odwiedziła Pani Dyrektor i wszystkim złożyła życzenia świąteczne i noworoczne.

data dodania: 2021-01-28 21:26:02

data dodania: 2021-01-28 21:15:33

data dodania: 2021-01-28 21:11:25

Dnia 15 października 2020 r. w Gminnym Przedszkolu w Bieczu, odbyło się pasowanie na starszaka. Pani Dyrektor mgr Dorota Kwiatkowska wielkim ołówkiem pasowała na starszaków dzieci z grupy V. Z okazji tak ważnej uroczystości dzieci przygotowały program artystyczny, tak by najlepiej uczcić ten ważny dzień. Starszakom serdecznie gratulujemy i życzymy samych suksesów.

data dodania: 2020-11-21 14:52:15

Dzień pasowania na starszaka to podniosła i uroczysta chwila dla każdego przedszkolaka i właśnie 21.10.2020 r. w naszym przedszkolu, w grupie III-starszaków odbyła się taka uroczystość. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci z III grupy-odświętnie ubrane w galowe stroje, w biretach na głowach, nauczycielki prowadzące grupę- Panie mgr Ewa Papciak i mgr Grażyna Korzeń. Jako gościa honorowego na uroczystość zaproszono Panią Dyrektor przedszkola mgr Dorotę Kwiatkowską. Pasowanie rozpoczęła Pani Dyrektor od życzeń i gratulacji skierowanych do dzieci. Później dzieci recytowały przygotowane wiersze i śpiewały piosenki.Dzieci zostały pasowane przez Panią Dyrektor specjalnie przygotowanym na te okoliczność ołówkiem, a następnie powtórzyły tekst ślubowania. Na dowód złożonego przyrzeczenia dzieci odbiły odcisk swojego kciuka pod tekstem ślubowania zawieszonym na tablicy. Dla upamiętnienia tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i słodki upominek. Uroczystość zakończyły pamiątkowe zdjęcia i gratulacje, a dzieci z dumą i radością zobowiązały się do przestrzegania treści złożonego ślubowania. Mimo braku Rodziców i innych zaproszonych gości uroczystość miała podniosły, ale i zarazem radosny charakter. Mamy nadzieję, że mimo tak wielu przeciwności, udało się nam w ciekawy sposób przeżyć tę uroczystość.

data dodania: 2020-11-02 20:01:55